JulkaCafe - porozmawiajmy przy kawie

Przy kawie u Julki => Wieczorna kawa => : March 28, 2014, 12:11:22 PM

: Jakie wybieracie kosmetyki do makijażu?
: March 28, 2014, 12:11:22 PM
Makijaż to nadal moja pięta Achillesowa. Niby coś tam umiem, jednak zazwyczaj ograniczam się do nałożenia podkładu i wytuszowania rzęs. Makijaż na specjalne okazje to dla mnie koszmar, dlatego wówczas korzystam z pomocy specjalistów. Moje pytanie jest takie - jakie kosmetyki do makijażu polecacie? Czy uważacie, że najlepsze są tylko drogie, markowe produkty, czy jednak waszym zdaniem można znale??ć "perełki" również wśród średniaczków? Ja przetestowałam już bardzo wiele podkładów, tuszy i tym podobnych, ale nadal nie znalazłam swojej bazy, kosmetyków, które w stu procentach spełniałyby moje oczekiwania. Może będziecie w stanie coś doradzić? :)
: Odp: Jakie wybieracie kosmetyki do makijażu?
: November 13, 2014, 03:31:08 PM
Wiesz :)

Jak ma się dużo pieniędzy to można coś wybierać. Jak mało to nie za bardzo jest w czym.  Ja przeważnie kupuje swoje kosmetyki w naturze w mojej galerii. Mają niskie ceny.
Z samych firm to  tusze z Maybelline'a, błyszczyki z Miss Sporty, a  pudry z L'Oreala. To dla mnie standard.

A wy co tam kupujecie? Ja osobiście z super nowości nie korzystam. Dopiero jak ktoś powie, że faktycznie są fajne to może sie skuszę. Przywiązuje się do swoich bo wiem czego się spodziewać.